Demo stranica agencije Plutus.Umaci nisu stvarni, ništa se ne naplaćuje.Želim ovakvu stranicu →

Trgovina

Ljuti umaci

Ista boca od 150 ml, isti postupak fermentacije, četiri razine. Ispod je sve što trebaš znati prije kupnje: ljutina, papričice, cijena po litri.

MILD „Ponedjeljak”

Mrgud

800 do 1.500 SHU

Fresno i pečena crvena paprika

7,90 €150 ml · 52,67 € po litri

MEDIUM „Gužva u tramvaju”

Nabrijan

3.000 do 6.000 SHU

jalapeño i kajenski čili

7,90 €150 ml · 52,67 € po litri

HOT „Parkiranje u centru”

Usijan

20.000 do 35.000 SHU

habanero i Scotch bonnet

8,90 €150 ml · 59,33 € po litri

Ograničena serija

MELTDOWN „Pao je internet”

Pukao film

100.000 do 160.000 SHU

Carolina Reaper i ghost pepper

12,90 €150 ml · 86,00 € po litri

Usporedba

UmakLjutinaSHUPapričiceIde uzCijena
Mrgud1/5800 do 1.500Fresno i pečena crvena paprikajaja na oko, pizza, pomfrit7,90 €
52,67 € po litri
Nabrijan2/53.000 do 6.000jalapeño i kajenski čilićevapi, tacosi, burger7,90 €
52,67 € po litri
Usijan4/520.000 do 35.000habanero i Scotch bonnetpečena piletina, riblji tacosi, pizza s kulenom8,90 €
59,33 € po litri
Pukao film5/5100.000 do 160.000Carolina Reaper i ghost pepperlonac gulaša (1 kap), chili con carne, marinada za rebarca12,90 €
86,00 € po litri

SHU su procjene za gotov umak. Sirovi habanero je i do deset puta ljući od umaka u koji završi.

Ne znaš koji?Test usijane glaveČetiri pitanja, jedan umak. Traje 20 sekundi. →Trio u kartonuMILD + MEDIUM + HOT22,90 € →Ljutiti paketSva četiri umaka + naljepnice39,90 €, dostava gratis →

Box Now paketomat 1,90 €, GLS na adresu 5,95 €. Besplatna dostava od 35 €.